FOTOGRAFOVÁNÍ PRO ROMANTICKÉ DUŠE & REBELY V SRDI

Snažím se, aby to co Vám předám, nebyly jen prosté fotky.

Aby to byly obrazy, které si rádi zavěsíte na zeď.

Ale zároveň aby to byly příběhy, ve kterých i po letech uvidíte Váš svatební den takový,

jakým ve skutečnosti byl. Plný lásky, emocí, divokého tance i slz dojetí.

Svatby jsou pro mě velkým zážitkem a zároveň výzvou. Do každého focení dávám naprosté maximum a vždy se snažím, aby každá nově nafocená svatba byla o něco lepší než ta předchozí. Těším se na výsledné fotky možná víc než ženich s nevěstou dohromady. Raduji se z každé dobré fotky. Rád se nechám pohltit atmosférou svatby a hledám každý drobný okamžik, který by Vám ji připomněl i po letech, kdy si budete svatební album prohlížet se svými dětmi nebo třeba vnoučaty. A když se to podaří tak, abyste u toho uronili i nějakou tu slzu, budu moc rád.

“To nejkrásnější na světě nejsou věci, nýbrž chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny.”


Jak probíhá focení svatby


Při focení Vašeho svatebního dne je nejdůležitější pohoda. Pohoda a skvělá nálada by měla čišet ze všech fotek. Žádná nervozita a křečovitě sestavené pózy. Svatbu je potřeba si užít naplno a i focení by mělo být hravé. Abychom toho co možná nejlépe dosáhli, nabízím všem snoubencům předsvatební focení. Jedná se o cca hodinové focení ve Vámi zvoleném místě. Při tomto focení si jednak můžeme vytipovat zajímavé lokace pro aranžované fotografie a za druhé (a to hlavně) se osobně poznáme. Na svatbě Vás tak už nebude fotit nějaký "cizí" fotograf, ale Váš kamarád, před kterým nemusíte být ve stresu :-) Toto focení je zcela zdarma.

Pro ty, kdo chtějí mít předsvatební focení opravdu luxusní, nabízím možnost fotit na horách. I toto focení je v ceně.

Před samotným podpisem smlouvy je určitě dobré se osobně sejít třeba někde na kafe a probrat detaily svatebního dne a Vaše představy o focení.

Předsvatební focení

FAQ

upravujete každou jednotlivou fotku?

Ano, upravuji a obvykle i několikrát. Vždy fotky kompletně upravím, dám je všechny do podobného barevného ladění, ale pak se na ně podívám ještě s odstupem a kolikrát se stane, že je všechny předělám. Dělám to tak dlouho, dokud nejsem opravdu spokojený. Někdy moje touha po dokonalosti vyústí i v retušování kamínků na silnici, fleků hlíny v trávníku, komárů na obloze a podobně. Prostě chci, aby ty fotky byly TOP.

Kolik si účtujete za dopravu?

Rád dojedu kamkoliv v Česku nebo i na Slovensko případně do Polska. Doprava do 150Km je zdarma.
V případě vzdálenějších lokací počítejte s 5,- Kč/Km.

Kolik fotek dostaneme?

Z celodenního focení je obvykle 300 - 500 fotek. Množství fotek je přímo úměrné dění na svatbě. Když je veselka opravdu veselá, je jich samozřejmě víc.

Jak předáváte hotové fotky?

Na předání fotek si docela zakládám. Jednak je to někdy poslední možnost ještě se s Vámi setkat a druhak jsem rád, když můžu být u toho, když fotky poprvé vidíte. Takže předání probíhá u nás doma, kdy si při kafíčku prohlédnete všechny fotky na monitoru s velkým rozlišením. Následně obdržíte FLASH paměť se všemi fotkami v plném rozlišení a v menším rozlišení vhodném pro web. Dále dostanete také 10 tištěných fotek o velikosti 15x21cm. V případě, že se nebudete moci pro fotky osobně zastavit, je možné je zaslat elektronicky + poštou dopošlu vytištěné kousky a flash paměť.

Děláte fotoknihu?

Fotoknihy nedělám a to proto, že je mnohem lepší, když si s fotoknihou pohrajete sami. Vyberete si tak právě ty fotky, které se líbí nejvíc Vám. Pro výrobu kvalitní fotoknihy nebo i jednotlivých fotografií doporučuji www.kvalitnifotky.cz

Kolik svateb ročně nafotíte?

Snažím se nebrat za rok víc než 8 svateb. Nejde mi o množství. Jde mi v první řadě o kvalitu. S každou jednotlivou fotkou si chci být jistý. Každá musí být dokonale upravená.

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ:

Anička a Honza

“Milý Jirko, děkujeme za nádherné předsvatební fotky, opravdu jsou moc povedené, až mi ukápla slza. Jsme z nich nadšení, zachytil jsi snad opravdu všechno!!!! Děkujeme, že fotky jsou pozitivní, romantické tak akorát a na pohled i slušivé!😊Celé focení s tebou bylo velmi příjemné, humorné, nebylo to na sílu! Zachytil jsi to, jací jsme. Jsem velmi vděčná, že jsem narazila na takového fotografa jako jsi ty🙏”

01 / 08

Líbí se Vám mé svatební příběhy?

A chtěli byste mít podobný?


ano, je to přesně náš styl!