Monika & Tomáš

Jsou svatby veselé, jsou svatby dojemné a jsou svatby, které se vám vryjí do paměti tak, že na ně nezapomenete nikdy. A tato svatba, ta byla zároveň veselá i dojemná a právě díky tomu i nezapomenutelná. Nevím proč, ale ve Strahovicích jsem už podruhé zažil jednu z nejkrásnějších svateb roku. Možná je to lidmi, kteří mají blízko jak ke starým tradicím, tak k víře, ale určitě hlavně proto, že jsem už podruhé právě ve Strahovicích měl možnost fotit dva naprosto pohodové a milující se lidi. Zároveň citlivé a zároveň užívající si každý společný den. A právě takoví jsou Monika s Tomášem. Díky moc, že jsem mohl být s Vámi!
Monika mi po předání fotek napsala:

"Ahoj, musím říci, že jsem asi fakt blázen... já je včera všechny projela tak 5x, dokonce jsem ještě vybrala fotky na fb a v 11 večer je přidala. Pak jsme kolem půlnoci sedli s Tomem do postele a všechny fotky jsme spolu projeli. A pobrečeli si oba. Toma to celkem bralo teda. A dnes ráno jsem je před prací projela taky tak 2x, v autobuse celou cestu stále dokola na telefonu. Jsem z fotek úplně hotová. Tak překrásné fotky... fakt. Nádherné momenty, překrásně zachycené emoce, momentky. Nádherný výběr fotek, skvělá úprava.. tolik radosti, úsměvů... a ty fotky z večerní párty.. luxus. Už začínám vytvářet fotoknihu. Takže využiju tvůj odkaz :) Díky moc."

 

A pak když byla fotokniha hotová...
Dávali jsme knihy oběma rodičům včera. A slzy tekly. Rodiče si tak dlouho prohlíželi každou fotografii... děda taky plakal radostí. Dávala jsem fotky i přes celý papír. Nejúžasnější fotka ta společná - přes celou dvoustranu. A to je najednou úplně WAU! když to člověk otevře. Každý obličej jde vidět, vše úžasně ostré.... A mám to na 40 stran. Je to fakt bomba. Znova včera všichni moc chválili fotky. A jak to ten pan fotograf uměl všechno zachytit. Ty děti, momentky... jak ti dva bobci kluci sedí před našimi dveřmi a jí koláč, jak má Tobík v lavici vypláznutý jazyk... ta je boží! Nebo jak ty děti sedí před dveřmi vedle sebe, ta vtipná fotka dětí jak dělají blbosti... všechno komentovali. Samá chvála včera, dojetí, radost, díky, úsměvy na tvářích... a snad 100x znova a znova prohlédnuto. Bylo to dost emotivní.


  10k followers   46k followers


© 2017-2021 Jiří Tulach