O mně

Jmenuji se Jiří Tulach, ale budu rád, když mi budete říkat prostě Jirko.

Mám rád pohodové lidi, kafe, focení a miluji svoji rodinu. Mám dva skvělé kluky a nejlepší ženu na světě. 

Fotím protože mě to baví a protože mě to posouvá dál.

Svatby jsou pro mě velkým zážitkem a zároveň výzvou. Do každého focení dávám naprosté maximum a vždy se snažím, aby každá nově nafocená svatba byla o něco lepší než ta předchozí. Těším se na výsledné fotky možná víc než ženich s nevěstou dohromady. Raduji se z každé dobré fotky. Rád se nechám pohltit atmosférou svatby a hledám každý drobný okamžik, který by Vám ji připomněl i po letech, kdy si budete svatební album prohlížet se svými dětmi nebo třeba vnoučaty. A když se to podaří tak, abyste u toho uronili i nějakou tu slzu, budu moc rád.

A jak probíhá focení svatby?

Při focení Vašeho svatebního dne je nejdůležitější pohoda. Pohoda a skvělá nálada by měla čišet ze všech fotek. Žádná nervozita a křečovitě sestavené pózy. Svatbu je potřeba si užít naplno a i focení by mělo být hravé. Abysme toho co možná nejlépe dosáhli, nabízím všem snoubencům předsvatební focení. Jedná se o cca hodinové focení ve Vámi zvoleném místě. Při tomto focení si jednak můžeme vytipovat zajímavé lokace pro aranžované fotografie a za druhé (a to hlavně) se osobně poznáme. Na svatbě Vás tak už nebude fotit nějaký "cizí" fotograf, ale Váš kamarád, před kterým nemusíte být ve stresu :-) Toto focení je zcela zdarma.

Pro ty, kdo chtějí mít předsvatební focení opravdu luxusní, nabízím možnost fotit na horách. I toto focení je v ceně.

Před samotným podpisem smlouvy je určitě dobré se osobně sejít třeba někde na kafe a probrat detaily svatebního dne a Vaše představy o focení.

Časté dotazy:

 

Proč si vybrat právě mně?"Ahoj, musím říci, že jsem asi fakt blázen... já je včera všechny projela tak 5x, dokonce jsem ještě vybrala fotky na fb a v 11 večer je přidala. Pak jsme kolem půlnoci sedli s Tomem do postele a všechny fotky jsme spolu projeli. A pobrečeli si oba. Toma to celkem bralo teda. A dnes ráno jsem je před prací projela taky tak 2x, v autobuse celou cestu stále dokola na telefonu. Jsem z fotek úplně hotová. Tak překrásné fotky... fakt. Nádherné momenty, překrásně zachycené emoce, momentky. Nádherný výběr fotek, skvělá úprava.. tolik radosti, úsměvů... a ty fotky z večerní párty.. luxus. Už začínám vytvářet fotoknihu. Takže využiju tvůj odkaz :) Díky moc."

 

"Ahoj Jirko, absolutně nechápeme, jak dokážeš v takové rychlosti tak kvalitně zpracovat fotky! Hned po otevření první fotky to bylo dvojhlasné : jeeee, to je boží :) Ty fotky, ty barvy, ty kontrasty, no prostě přesně náš styl :) Jsme nadšeni! Fakt moc děkujeme. Hned se jdu fotkami pochlubit na facebook :D

 

 

Ceník svatební fotografie pro rok 2022

Ceník si prosím vyžádejte na emailu
tulachphoto@gmail.com

Pokud máte nějaké dotazy, rád Vám je zodpovím buď přes email nebo na osobní schůzce.

 

Focení portrétů

Fotím zásadně v exteriéru, takže je dobré termín vybrat i dle počasí

Cena 3000,- Kč obvykle okolo 20-ti upravených fotek, ale počet není přesně stanoven, fotek může být i víc. Je závislý na průběhu focení. Můžete si být ale jistí, že z fotek vytěžím maximum, abyste byli spokojení.
Jedná se o zhruba 1-2 hodinové focení.

Pokud byste rádi někomu udělali radost poukazem na portrétní nebo třeba rodinné focení, stačí si o něj napsat do emailu. Dárkový poukaz si pak můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej můžu zaslat poštou.

 


  10k followers   46k followers


© 2017-2021 Jiří Tulach